Lemierzyce

Księga fundacji [OPRAWA TWARDA] [WYDANIE KRYTYCZNE]
św. Teresa od Jezusa
Księga fundacji [OPRAWA TWARDA] [WYDANIE KRYTYCZNE]
Księga fundacji jest dziełem, które bez wątpienia najlepiej kreśli portret św. Teresy od Jezusa, jej autorki, jako „niespokojnej wędrowniczki”. Ta księga jest również najmniej studiowaną ze wszystkich jej pism. Została pominięta przez Luisa de León w jego pierwszym wydaniu dzieł św. Teresy, a następnie sprowadzona do roli domowej lektury w karmelach terezjańskich.

Parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła - Lemierzyce

ks. Grzegorz Białobłocki (2006-08-01)

Lemierzyce - 572, Budzigniew - 85 (7 km), Głuchowo - 185 (4 km), Grodzisk - 112 (5 km), Jamno - 136 (6 km), Kłopotowo - 74 (10 km), Lemierzycko - 54 (4 km), Ownice - 298 (4 km), Polna - 84 (7 km)

• Krzywa 14
    66-437 Lemierzyce
  • tel.: 95-757-12-96

Lemierzyce - 7:30, 12:00; Głuchowo - 10:30; Ownice - 9:00.

Dzikie serce

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.