Lemierzyce

parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła

Święty Jan Paweł II - Skuteczni święci

Święty Jan Paweł II - Z pewnością znasz Świętego Jana Pawła II, naszego papieża, być może osobiście. Może nawet będąc świadkiem życia i cudów Ojca Świętego, jakie działy się za jego wstawiennictwem, wołałeś razem z wiernymi na placu św. Piotra: „Santo subito” (natychmiast święty). Przypomnij sobie, kim był ten apostoł miłości miłosiernej, patron rodzin.

Parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła - Lemierzyce

ks. Grzegorz Białobłocki (2006-08-01)

Lemierzyce - 572, Budzigniew - 85 (7 km), Głuchowo - 185 (4 km), Grodzisk - 112 (5 km), Jamno - 136 (6 km), Kłopotowo - 74 (10 km), Lemierzycko - 54 (4 km), Ownice - 298 (4 km), Polna - 84 (7 km)

• Krzywa 14
    66-437 Lemierzyce
  • tel.: 95-757-12-96

Lemierzyce - 7:30, 12:00; Głuchowo - 10:30; Ownice - 9:00.

Ewa czuje inaczej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.