Gubin

Historia filozofii po góralsku
ks. Józef Tischner
Historia filozofii po góralsku
Historia filozofii po góralsku to znakomita lektura zarówno dla tych, którzy poszukują rozrywki, jak i dla tych, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o filozofii, i to w zupełnie nieszablonowy sposób.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Gubin

Gubin - 450, Drzeńsk Wielki - 111 (5 km), Drzeńsk Mały - 87 (3 km), Dzikowo - 51 (9 km), Komorów-wieś - 153, Wałowice - 215 (4 km)

• Ceglana 2
    66-620 Gubin
  • tel.: 68-359-43-27

Gubin Podwyższenia Krzyża - 9:00, 12:00; Kościół rektorski: 11:00; Wałowice - 10:30;

Powstała z podziału parafii Trójcy Świętej w Gubinie. Zasadniczy teren parafii to Os. Komorów, które w dużej mierze zamieszkałe jest przez wojsko. Ten fakt był motywem utworzenia tu 1.07.1992 r. dodatkowej personalnej parafii wojskowej.

Dzikie serce