Gubin

Cała naprzód!
Michael Hyatt, Daniel Harkavy
Cała naprzód!
Czy wiesz, jak pokierować swoim życiem, żeby z teraźniejszości przenieść się tam, gdzie chcesz być za najbliższych pięć, dziesięć czy nawet pięćdziesiąt lat? Wiemy, że moglibyśmy żyć pełniej, realizując plany i marzenia, ale dni mijają, a my nie robimy nic w tym kierunku. A przecież nie powinno tak być. I nie musi.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Gubin

Gubin - 450, Drzeńsk Wielki - 111 (5 km), Drzeńsk Mały - 87 (3 km), Dzikowo - 51 (9 km), Komorów-wieś - 153, Wałowice - 215 (4 km)

• Ceglana 2
    66-620 Gubin
  • tel.: 68-359-43-27

Gubin Podwyższenia Krzyża - 9:00, 12:00; Kościół rektorski: 11:00; Wałowice - 10:30;

Powstała z podziału parafii Trójcy Świętej w Gubinie. Zasadniczy teren parafii to Os. Komorów, które w dużej mierze zamieszkałe jest przez wojsko. Ten fakt był motywem utworzenia tu 1.07.1992 r. dodatkowej personalnej parafii wojskowej.