Gorzów Wielkopolski

O Łucji, Franciszku, Hiacyncie i Królowej Różańca z Fatimy
Ewa Skarżyńska
O Łucji, Franciszku, Hiacyncie i Królowej Różańca z Fatimy
Książeczka "O Łucji, Franciszku, Hiacyncie i Królowej Różańca z Fatimy" jest pierwszą z serii opowiadającej o objawieniach Matki Bożej. Każde dziecko chętnie pozna historię trójki portugalskich pastuszków, którym od maja do października 1917 roku ukazywała się Matka Boża. Właśnie dzieciom mówiła o ważnych dla świata tajemnicach i dzięki ich niezłomnej wierze i miłości do Maryi świat poznał moc modlitwy różańcowej i nabożeństw pierwszych sobót.

Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela - Gorzów Wielkopolski

ks. Andrzej Tomys (2001-02-01)

Gorzów Wlkp. (tymczasowa kaplica) – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (od IX do VI), 18:00.