Gorzów Wielkopolski

Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? Część 2
Sylwia Palka
Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? Część 2
W drugiej części bestsellerowej książki "Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?" znani charyzmatycy i ewangelizatorzy wyjaśniają, co stanowi sens ich niezwykłych misji, przed jakimi problemami oraz wyzwaniami stoi Kościół w Polsce. Tłumaczą także, w jaki sposób każdy, kto kocha Pana Jezusa, może korzystać z darów Ducha Świętego, by wypełniać Bożą wolę. To książka o wielkiej mocy i zaskakującym działaniu Pana Boga, a także o wyjątkowej roli Polski w dzisiejszym, oddalającym się od Chrystusa, świecie.

Parafia pw. św. Wojciecha - Gorzów Wielkopolski

ks. Andrzej Szkudlarek (1983-06-07)

Rezydenci

Ulice: Ciołkowskiego, Gagarina, Gwiaździsta, Ikara, Kosmonautów, Al. 11-go Listopada, Lotników, Mała, Plac Słoneczny, Słoneczna, Skarżyńskiego, Żelazna.

Gorzów Wlkp. – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 14:30 (X do IV), 18:30.

Warto pokochać teściową