Gorzów Wielkopolski

parafia pw. Matki Bożej Różańcowej

Tryumf Królowej Różańca Świętego Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej przez Jej Niepokalane S
ks. Michał Zielonka
To książka o unikalnym charakterze. Składa się na nią świadectwo wiary „maryjnego” kapłana, dotyczące wydarzeń z 1997 roku jakie miały miejsce w Słubicach. Jest to świadectwo prawdy Tryumfu Niepokalanego Serca NMP nie tylko dla Słubic, ale także dla całej naszej diecezji, czy nawet Polski.

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej - Gorzów Wielkopolski

ks. Eugeniusz Drzewiecki (1989-08-25)

Gorzów Wlkp. - 993, Ciecierzyce - 370 (5 km), Karnin - 37 (1 km), Osiedle Poznańskie - 450 (2 km), Ulice: Skrajna, Strażacka, Wylotowa, Zielna, Żytnia

• ul. Strażacka 104 b