Gorzów Wielkopolski

Karykatury chrześcijaństwa
ks. Marek Dziewiecki
Karykatury chrześcijaństwa
XXI wiek to stulecie ogromnego kryzysu myślenia niemal w każdej sferze, która dotyczy człowieka, także w sferze chrześcijaństwa. Żyjemy w czasach dotkniętych pandemią bezmyślności i politycznej poprawności, w których coraz więcej ludzi używa swojego myślenia po to, żeby negować rzeczywistość i uciekać od prawdy. Wielu ludzi tworzy swoje wizje religii chrześcijańskiej, które są efektem ich własnej słabości i niedoskonałości. Chcą dopasować chrześcijaństwo „do siebie”. Tak tworzą się tytułowe karykatury.

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej - Gorzów Wielkopolski

ks. Eugeniusz Drzewiecki (1989-08-25)

Gorzów Wlkp. - 993, Ciecierzyce - 370 (5 km), Karnin - 37 (1 km), Osiedle Poznańskie - 450 (2 km), Ulice: Skrajna, Strażacka, Wylotowa, Zielna, Żytnia

• ul. Strażacka 104 b