Różanki

Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? Część 2
Sylwia Palka
Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? Część 2
W drugiej części bestsellerowej książki "Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?" znani charyzmatycy i ewangelizatorzy wyjaśniają, co stanowi sens ich niezwykłych misji, przed jakimi problemami oraz wyzwaniami stoi Kościół w Polsce. Tłumaczą także, w jaki sposób każdy, kto kocha Pana Jezusa, może korzystać z darów Ducha Świętego, by wypełniać Bożą wolę. To książka o wielkiej mocy i zaskakującym działaniu Pana Boga, a także o wyjątkowej roli Polski w dzisiejszym, oddalającym się od Chrystusa, świecie.

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Różanki

ks. Dariusz Chmist (2018-08-01)

• ul. Niepodległości 9
    66-416 Różanki
  • tel.: 95-731-15-84

Różanki – 10:30; Rybakowo – 8:00; Santoczno – 9:15; Wojcieszyce – 12:00.