Kłodawa

Księga fundacji [PODRĘCZNE]
św. Teresa od Jezusa
Księga fundacji [PODRĘCZNE]
Św. Teresa od Jezusa chciała napisać dzieło, poprzez które wszyscy dowiedzą się, że życie, śmierć, zbawienie lub wieczne potępienie zależą od jednej jedynej zasady, a którą jest posłuszeństwo. Posłuszeństwo, które rodzi się, karmi się i żyje w Miłości. Posłuszeństwo jest jak odwieczna spirala, gdyż jedynie ten, kto miłuje jest zdolny do bycia posłusznym, a jedynie ten, kto jest posłuszny jest zdolny do przemiany swojej miłości w konkretne akty pomocy, hołdu, ofiary i solidarności wobec Umiłowanego.

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej - Kłodawa

ks. Tadeusz Stachura (2005-08-20)

Rezydenci

Kłodawa: 8:00 (wakacje 7:30), 11:00, 18:00 (wakacje 20:00) ; Łośno 9:00, Santocko 10:00, Chwalęcice 12:00