Kłodawa

Fragmenty mojego życia
Catherine de Hueck Doherty
Fragmenty mojego życia
Pasjonująca duchowa autobiografia autorki Pustyni – światowego bestselleru, za który otrzymała prestiżową nagrodę przyznawaną przez Akademię Francuską. Wydarzenia jej życia mogłyby zapełnić kilka życiorysów. Osoba, wobec której nie sposób przejść obojętnie, świadek i przykład, jak w trudnych czasach żyć głęboką wiarą w realiach codzienności jako żona, matka, spełniona kobieta z sercem pełnym humoru, miłości, cierpienia i radości.

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej - Kłodawa

ks. Tadeusz Stachura (2005-08-20)

Rezydenci

Kłodawa: 8:00 (wakacje 7:30), 11:00, 18:00 (wakacje 20:00) ; Łośno 9:00, Santocko 10:00, Chwalęcice 12:00