Brzeg Głogowski

9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów
Mark Gungor
9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów
Mark Gungor, znany z bestsellerowego i cenionego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa tym razem powraca jako autor bardzo sympatycznej książki 9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru pisze o relacjach małżeńskich, przytaczając barwne i niezwykle zabawne epizody z własnego życia. Tak więc zasady, które pokazuje, nie są radami jakiegoś tam doradcy czy terapeuty, który sam nie obronił swojego małżeństwa, ale radami szczęśliwego od ponad 38 lat męża, który wie, o czym pisze!

Parafia pw. Bożego Ciała - Brzeg Głogowski

ks. Edward Białas (1993-08-25)

Brzeg Głogowski, Anna Brzeg - (7 km), Czerna - (2 km), Dobrzejowice - (4 km), Kromolin - (4 km), Kropiwnik - (5 km), Stacja Czerna - (4 km), Wiekowice - (5 km), Wróblin Głogowski - (4 km)

Brzeg Głogowski
    67-232 Żukowice
  • tel.: 76 831-41-21

Brzeg Głogowski – 8:00, 11:00; Dobrzejowice – 12:15; Kromolin – 9:30.

Warto naprawić małżeństwo