Brzeg Głogowski

parafia pw. Bożego Ciała

Koronka do krwawych łez Matki Bożej

W 1930 roku w Campinas w Brazylii Matka Boża zeszła na ziemię i podarowała nam niezwykły prezent – koronkę ze swoich łez. „Różaniec ten ma służyć nawróceniu grzeszników, a zwłaszcza opętanych przez diabła. Przez niego szatan będzie pokonany i zniszczone panowanie piekła” – powiedziała. Pan Jezus zaś dodał: „O cokolwiek ludzie będą Mnie prosić ze względu na łzy mojej Matki, tego udzielę im z życzliwością”.

Parafia pw. Bożego Ciała - Brzeg Głogowski

ks. Edward Białas (1993-08-25)

Brzeg Głogowski, Anna Brzeg - (7 km), Czerna - (2 km), Dobrzejowice - (4 km), Kromolin - (4 km), Kropiwnik - (5 km), Stacja Czerna - (4 km), Wiekowice - (5 km), Wróblin Głogowski - (4 km)

Brzeg Głogowski
    67-232 Żukowice
  • tel.: 76 831-41-21

Brzeg Głogowski – 8:00, 11:00; Dobrzejowice – 12:15; Kromolin – 9:30.

Krokodyl dla ukochanej