Brzeg Głogowski

parafia pw. Bożego Ciała

Święty Ojciec Pio - Skuteczni święci

Święty Ojciec Pio (1887-1968), święty naszych czasów, stygmatyk, mistyk, uzdrowiciel z chorób duchowych i fizycznych. Święty nas wszystkich, do którego możemy się zwrócić z każdą radością i troską, gdyż nas zapewnił: „Każdy może powiedzieć: Ojciec jest cały mój”. Nie zostawił nas bez pomocy: „Po mojej śmierci będę mógł czynić więcej dobra. Moja prawdziwa misja zacznie się dopiero po mojej śmierci”

Parafia pw. Bożego Ciała - Brzeg Głogowski

ks. Edward Białas (1993-08-25)

Brzeg Głogowski, Anna Brzeg - (7 km), Czerna - (2 km), Dobrzejowice - (4 km), Kromolin - (4 km), Kropiwnik - (5 km), Stacja Czerna - (4 km), Wiekowice - (5 km), Wróblin Głogowski - (4 km)

Brzeg Głogowski
    67-232 Żukowice
  • tel.: 76 831-41-21

Brzeg Głogowski – 8:00, 11:00; Dobrzejowice – 12:15; Kromolin – 9:30.

Urzekająca