Głogów

Największe tajemnice duszy
Jerzy Zieliński OCD
Największe tajemnice duszy
Przed człowiekiem podejmującym swą życiową wędrówkę stoi wiele zadań. Bez wątpienia najważniejszym jest nabycie umiejętności życia do wewnątrz. W głębiach duszy, gdzie nieustannie przebywa Trójca Święta, znajdują się bowiem odpowiedzi na najważniejsze pytania tyczące się jej początków, misji i przeznaczenia.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - Głogów

ks. Witold Pietsch (2006-08-01)

Rezydenci

Ulice: Andromedy, Galileusza, Gwiaździsta, Herkulesa (6-18, 32-46), Keplera, Kosmonautów Polskich, Merkurego, Neptuna (1-31), Orbitalna (1-27), Oriona, Plutona, Samotna, Saturna, pl. Kard. Wyszyńskiego.

Głogów (NMP Królowej Polski) – 7:00, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 16:00 (od IX do V), 18:30; 21:00 (od VI do IX).

Ewa czuje inaczej