Niegosław

Stworzeni do szczęścia
Abp Fulton Sheen
Stworzeni do szczęścia
Wybitny amerykański kaznodzieja, Sługa Boży arcybiskup Fulton J. Sheen, stawia nam trudne pytanie: co tak naprawdę znaczy być szczęśliwym? I czy możemy tu, na ziemi, osiągnąć prawdziwie szczęście? Pokazuje różne drogi do pełnego życia, pułapki, w które wpadamy, złudzenia, którym ulegamy, aż w końcu daje nam prosta i jednocześnie niezawodna odpowiedz: „jeśli miłość do Boga i bliźniego stanie się nawykiem naszej duszy, kształtujemy w sobie niebo”. To jedyny klucz do prawdziwego szczęścia.

Parafia pw. św. Jana Kantego - Niegosław

ks. Tomasz Franieczek CRL (2012-09-30)

Niegosław, Chełst - (6 km), Czartowo - (0,5 km), Karwin - (4 km), Kawczyn Duży - (3 km), Kawczyn Mały - (4 km), Lipno - (2 km), Lipno-Tuczępy - (4 km), Marzenin - (4 km), Moczydła - (9 km), Pełcza - (4 km)

Niegosław
    66-530 Drezdenko
  • tel.: 095 762-43-26

Niegosław – 7:45, 11:30; Chełst – 10:15; Karwin – 9:00.

Parafia Niegosław należała kanonicznie po 1945 r. do parafii M.B. Różańcowej w Drezdenku. W latach 1960-1974 była samodzielnym wikariatem, obsługiwanym przez księży Kanoników Regularnych Laterańskich z Drezdenka. Erekcji parafii dokonał bp Wilhelm Pluta.

Warto naprawić małżeństwo