Niegosław

Twoje drzewo osobowości
Florence Littauer
Twoje drzewo osobowości
Gdy dowiesz się, jaki jesteś, będziesz wiedział, na co cię naprawdę stać. Poznanie swojej prawdziwej osobowości pozwoli ci osiągnąć wewnętrzny spokój.

Parafia pw. św. Jana Kantego - Niegosław

ks. Tomasz Franieczek CRL (2012-09-30)

Niegosław, Chełst - (6 km), Czartowo - (0,5 km), Karwin - (4 km), Kawczyn Duży - (3 km), Kawczyn Mały - (4 km), Lipno - (2 km), Lipno-Tuczępy - (4 km), Marzenin - (4 km), Moczydła - (9 km), Pełcza - (4 km)

Niegosław
    66-530 Drezdenko
  • tel.: 095 762-43-26

Niegosław – 7:45, 11:30; Chełst – 10:15; Karwin – 9:00.

Parafia Niegosław należała kanonicznie po 1945 r. do parafii M.B. Różańcowej w Drezdenku. W latach 1960-1974 była samodzielnym wikariatem, obsługiwanym przez księży Kanoników Regularnych Laterańskich z Drezdenka. Erekcji parafii dokonał bp Wilhelm Pluta.

Ewa czuje inaczej