Głogów

Prosty sposób na spotkanie Boga
Gary Jansen
Prosty sposób na spotkanie Boga
Gary Jansen, korzystając z Ćwiczeń duchowych św. Ignacego z Loyoli, inspiruje do zamiany teoretycznej wiedzy o Bogu w osobiste spotkanie. Opowiada błyskotliwe, prowokujące do myślenia historie oraz humorystyczne anegdoty obrazujące siłę prostej modlitwy. Proponuje różne rodzaje modlitwy i daje wskazówki, jak w naszym zabieganym i niespokojnym świecie skutecznie pogłębić swój związek z Bogiem, który nas kocha.

Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego - Głogów

ks. Zbigniew Walaszek (1995-08-25)

Ulice: Brzeska, Budowlanych (nieparz. 5-35 i 22), Chopina, Cybisa, Długosza, Gomółki, Grodzieńska, Herkulesa (parz. 20-30 oraz nieparz. 1-7), Kadłubka, Kościuszki (parz.), Krzemieniecka, Legnicka (nr 3 i parz. 4-8), Lwowska, Łucka, 10-go Maja, Neptuna (parz. 2-30), Nowa, Nowogrodzka, Obrońców Pokoju (parz. 24, 26, 30-54 i nieparz. 23-29 i 53), Orbitalna (nieparz. 29-89 i parz, 66-68), Paulinów, Polna, Połaniecka, Różana, Samborska, Stanisławowska, Szymanowskiego, Tarnopolska, Wileńska.

Głogów (św. M. Kolbe) – 7:00, 9:00, 11:00, 12:30, 18:30; Głogów (szpital) – 10:30; Głogów (DOS) – 16:00

Parafia powstała z podziału parafii w Jaczowie oraz parafii św. Mikołaja i NMP Królowej Polski w Głogowie.