Głogów

Płciowość człowieka w kontekście wychowania osoby ludzkiej
O. Karol Meissner OSB
Płciowość człowieka w kontekście wychowania osoby ludzkiej
Młodzież ma dostęp do różnorodnych wiadomości o życiu płciowym. Niestety same informacje nie wychowują. Tymczasem całe życie człowieka, jego powodzenie czy niepowodzenie, zależą – jak podkreśla o. Karol – przecież właśnie od postaw, od zachowań, od motywacji do odpowiedzialnego dokonywania wyborów.

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Głogów

ks. Grzegorz Sopniewski (2016-08-01)

Ulice: Jesienna, Kasztanowa, Lipowa, Malinowa, Okrężna, Perseusza, Wojska Polskiego (38 i 53)

Głogów (św. Wawrzyńca) – 18:00 (sob.), 8:00, 10:00, 12:00, 16:00, (w okresie wakacyjnym 19:00); (Zakład Karny - obsługuje par. NMP Królowej Polski) – 16:00.

Urzekająca