Głogów

Nie oglądaj się na porażkę
John C. Maxwell
Nie oglądaj się na porażkę
Czasami wydaje się, iż pewni ludzie zostali stworzeni, aby osiągać wszystko co zechcą. Niektórzy twierdzą że to szczęście, inni, że błogosławieństwo, albo umiejętność zamiany w złoto wszystkiego, czego się dotkną. Ale co jest prawdziwą przyczyną ich sukcesów?

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Głogów

ks. Grzegorz Sopniewski (2016-08-01)

Ulice: Jesienna, Kasztanowa, Lipowa, Malinowa, Okrężna, Perseusza, Wojska Polskiego (38 i 53)

Głogów (św. Wawrzyńca) – 18:00 (sob.), 8:00, 10:00, 12:00, 16:00, (w okresie wakacyjnym 19:00); (Zakład Karny - obsługuje par. NMP Królowej Polski) – 16:00.

Ewa czuje inaczej