Krzepów

Ubóstwo, które ubogaca
Ks. Winfrid Wermter
Ubóstwo, które ubogaca
Temat ubóstwa dotyczy nie tylko zakonników. Coraz częściej „zwyczajnie ochrzczeni” odkrywają powołanie do życia według rad ewangelicznych. Dla nich kilka pytań i prób wyjaśnienia.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Krzepów

ks. Ryszard Klimek (2001-08-22)

Krzepów - 323, Borek - 185 (2 km), Bytomin - 67 (1 km), Nosocice - 439 (1 km), Szczyglice - 104 (2 km), Zabornia - 79 (1 km)

• ul. Akacjowa 34
    Krzepów
    67-200 Głogów
  • tel.: 76 833-36-03

Krzepów – 8:00, 11:00, 18:00; Szczyglice – 9:30

Parafia Krzepów jako samodzielna placówka duszpasterska powstała z podziału parafii św. Mikołaja w Głogowie w 1958 r. Ks. Marian Cieślik był pierwszym proboszczem. Parafia należała początkowo do diec. wrocławskiej, od 1972 r. do diecezji gorzowskiej. Do ważnych wydarzeń parafialnych należały peregrynacje obrazu MB Częstoch. w 1963 i 1992 r.

Warto pokochać teściową