Krzepów

Bezpieczne relacje
Henry Cloud, John Townsend
Bezpieczne relacje
Dlaczego tak często wybieram ludzi, którzy mnie zawodzą? Dlaczego przyciągam nieodpowiedzialne osoby? Dlaczego w mojej pracy trafiam na ludzi pozbawionych skrupułów? Dlaczego tak trudno jest mi znaleźć przyjaciół? Co takiego jest we mnie, że przyciągam złych ludzi?

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Krzepów

ks. Ryszard Klimek (2001-08-22)

Krzepów - 323, Borek - 185 (2 km), Bytomin - 67 (1 km), Nosocice - 439 (1 km), Szczyglice - 104 (2 km), Zabornia - 79 (1 km)

• ul. Akacjowa 34
    Krzepów
    67-200 Głogów
  • tel.: 76 833-36-03

Krzepów – 8:00, 11:00, 18:00; Szczyglice – 9:30

Parafia Krzepów jako samodzielna placówka duszpasterska powstała z podziału parafii św. Mikołaja w Głogowie w 1958 r. Ks. Marian Cieślik był pierwszym proboszczem. Parafia należała początkowo do diec. wrocławskiej, od 1972 r. do diecezji gorzowskiej. Do ważnych wydarzeń parafialnych należały peregrynacje obrazu MB Częstoch. w 1963 i 1992 r.

Dzikie serce