Zielona Góra

parafia pw. Najświętszego Zbawiciela

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 19:15, 20:30 - wakacje; kościół dolny – 12:00 - akademicka, X-VI.

Księgarnia Izajasz

Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela - Zielona Góra

IV Niedziela Wielkanocna
2019-05-12

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele obchody TYGODNIA MODLITW O POWOŁANIA DO SŁUŻBY BOŻEJ W KOŚCIELE.
  2. Nasza parafia przeżywa dzisiaj dzień I Komunii św. Do Stołu Pańskiego przystąpiło 21 dzieci. Nabożeństwo majowe zostanie dzisiaj odprawione o godz. 16:00 i będzie połączone z rozdaniem obrazków I komunijnych.
  3. Biały tydzień potrwa do czwartku. Msze św. dla dzieci I komunijnych będą odprawiane o godz. 17:00. W piątek dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 15:30.
  4. W poniedziałek 13 maja w rocznicę Objawień Fatimskich zostanie odprawione pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 18:00 nabożeństwem majowym, o godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza św. a po niej procesja różańcowa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W zakrystii przyjmujemy intencje na Mszę i nabożeństwo.
  5. Godzina Miłosierdzia w piątek o godz. 15:00.
  6. Zbiórka lektorów i ministrantów w sobotę 18 maja o godz. 10:00 w kościele.
  7. Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza w najbliższą sobotę 18 maja na drugie spotkanie z cyklu „Szkoła modlitwy” prowadzone przez s. Faustynę od Jezusa ze Wspólnoty Błogosławieństw.  Spotkanie rozpocznie się w Kawiarni „Pod Aniołami” przy parafii pw. św. Józefa w Zielonej Górze o godz. 15:00.
  8. Za tydzień w niedzielę parafia św. Urbana I obchodzi uroczystość odpustową. Suma na którą zaprasza Ksiądz Dziekan zostanie odprawiona o godz. 12:30.
  9. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na Mszę o godz. 13:30. Po Mszy i nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie formacyjne.
  10. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza młodzież, zwłaszcza kandydatów do bierzmowania, KSM i młodzież oazową do pielgrzymowania 25 maja br. na Jasną Górę w ramach 20 Pielgrzymki Młodych. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii oraz u p. Jadwigi w biurze Koła Radia Maryja przy naszej Parafii.
  11. Zapraszamy także młodzież do wyjazdu 1 czerwca na spotkanie młodych na Polach Lednickich. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  12. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej - w zakrystii i Biurze Radia Maryja można nabyć tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.
  13. Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.