Gubin

parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji

Podróż do wolności
Juan Antonio Marcos OCD
Podróż do wolności
Ta książka mówi o fascynującym świecie wewnętrznym, który wszyscy nosimy w sobie. Świecie, który łączy nas z tym, co najautentyczniejsze w życiu i co najlepsze w nas samych, a przez to z Bogiem. Prowadzeni za rękę przez Jana od Krzyża odważymy się odbyć tę podróż wewnętrzną do innego świata. Podróż, w której wiara będzie naszą przewodniczką, a miłość siłą, która nas porusza.

Parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji - Gubin

ks. Tomasz Matyjaszczyk (2007-05-20)

• Kresowa 258
    Gubin

Z dniem 20 maja 2007 r. Biskup Diecezjalny Adam Dyczkowski dekretem (znak: LG36-1/07) erygował Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji w GUBINIE, który znajduje się w granicach parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gubinie i przynależy do dekanatu Gubin.

Seks jakiego nie znacie