Gubin

parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji

Jak naprawdę kochać pełne gniewu dziecko
Ross Campbell, Rob Suggs
Jak naprawdę kochać pełne gniewu dziecko
Jak naprawdę kochać pełne gniewu dziecko czyli o zagrożeniach związanych z nieuświadomioną, bierną agresją

Parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji - Gubin

ks. Tomasz Matyjaszczyk (2007-05-20)

• Kresowa 258
    Gubin

Z dniem 20 maja 2007 r. Biskup Diecezjalny Adam Dyczkowski dekretem (znak: LG36-1/07) erygował Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji w GUBINIE, który znajduje się w granicach parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gubinie i przynależy do dekanatu Gubin.

Warto pokochać teściową