Gubin

parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji

Aby dobrze wyjść z rodziną... i to nie tylko na zdjęciu
ks. Roman Pindel
Aby dobrze wyjść z rodziną... i to nie tylko na zdjęciu
Rodzina należy do najbardziej ryzykownych przedsięwzięć, jakie zna człowiek. Ryzykownych dlatego, że nikt - nawet Bóg - nie daje gwarancji powodzenia, przynajmniej na miarę ludzkich pragnień i wyobrażeń. Najbardziej ryzykownych z tego powodu, że rozpiętość między oczekiwaniem a prozą życia jest tak wielka, jak chyba w żadnym innym obszarze ludzkiego zaangażowania.

Parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji - Gubin

ks. Tomasz Matyjaszczyk (2007-05-20)

• Kresowa 258
    Gubin

Z dniem 20 maja 2007 r. Biskup Diecezjalny Adam Dyczkowski dekretem (znak: LG36-1/07) erygował Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji w GUBINIE, który znajduje się w granicach parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gubinie i przynależy do dekanatu Gubin.

Warto pokochać teściową