Bobrówko

W objęciach Boga
Małgorzata Wilk, Jan Wilk
W objęciach Boga
Proponujemy narzeczonym (przed spowiedzią przedślubną) oraz małżonkom pogłębiony, trochę bardziej szczegółowy rachunek sumienia, dający nam szansę zwrócenia uwagi na problemy, które w pośpiechu, przy „zwyczajnych spowiedziach”, na ogół pomijamy. Niech taka głębsza refleksja pomoże nam dostrzec bogactwo życia rodzinnego, mogące pojawić się w nim problemy moralne, i niech wzmocni nasze więzi.

Parafia pw. św. Antoniego z Padwy - Bobrówko

ks. Ryszard Fido (1995-08-22)

Rezydenci

• ul. Wesoła 1