Bobrówko

Tajemnica Symboli Eucharystycznych
ks. Bronisław Preder
Tajemnica Symboli Eucharystycznych
Zagłębianie się w tajemnicę symboliki eucharystycznej prowadzi nas do rzeczywistego kontaktu z rzeczywistością rzeczywistą, która niesie nam Boskie życie, łaskę uświęcającą i uczynkową. Sakramenty niosą nam Boskie życie nie dlatego, że są bogate w symbole, ale dlatego, że są narzędziami i aktami Boga. Symbolika eucharystyczna wzmacnia naszą wiarę, ale to, co ona daje, jest znacznie większe – daje nam łaskę Bożą.

Parafia pw. św. Antoniego z Padwy - Bobrówko

ks. Dariusz Siuda (2016-08-01)

Rezydenci

• ul. Wesoła 1