Zielona Góra

Niezwyciężony!
Nick Vujicic
Niezwyciężony!
Niezwyciężony! To jedno słowo chyba najlepiej opisuje Nicka Vujicica. Jest dla nas drogowskazem i zachętą do tego, by mimo przeciwności losu walczyć do końca. By walczyć o radość i satysfakcję z życia. Sam o swoim życiu mówi, że jest "obłędnie szczęśliwe", co biorąc pod uwagę jego niepełnosprawność niektórych może szokować. Jako swoją dewizę wybrał słowa "Wiara w działaniu" i o tym też mówi w książce Niezwyciężony!

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Zielona Góra

ks. Wojciech Ratajewski (2009-08-01)

Błotna, Borówkowa, Bukowa, Chłodna, Chynowska, Dębowa, Drzymały, Grzybowa, Jastrzębia, Jesienna, Jeżynowa, Jodłowa, Łężycka, Malinowa, Orzechowa, Poziomkowa, Poznańska, Sosnowa, Szpakowa, Truskawkowa, Żurawinowa

• ul. Chynowska 1
  • tel.: 68-325-56-92

8:00, 10:00, 12:00, 15:00 - I niedziela miesiąca

Krokodyl dla ukochanej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.