Łysiny

Moje dziecko doprowadza mnie do szału
Isabelle Filliozat
Moje dziecko doprowadza mnie do szału
Zastanawiasz się, dlaczego dziecko potrafi cię zezłościć tak bardzo, że masz ochotę krzyknąć lub trzasnąć drzwiami? Czy masz wrażenie, że Twoja pociecha do perfekcji opanowała metodę doprowadzania cię do szału? Nie jesteś bezradny! Z pomocą przychodzi znakomita francuska psychoterapeutka, Isabelle Filliozat.

Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej - Łysiny

ks. Bogumił Baszko (2010-08-02)

Łysiny, Pszczółkowo - (5 km), Tylewice - (2 km), Wygnańczyce - (2 km)

Łysiny
    67-400 Wschowa
  • tel.: 065-540-96-08

Łysiny – 8:00, 11:30; Tylewice – 9:30

Lokacja miejscowości Łysiny i budowa kościoła nastąpiła w XIII w. Na początku XVI w. świątynia została zajęta przez luteran. W latach 1866-1867 zbudowano nowy kościół. Świątynia, została ufundowana przez dziedziczkę tej wsi Nimfę Kęszycką. Wiosną 1945 r. opuszczone przez Niemców wioski zamieszkali wierni z kilku rejonów Polski: lwowskiego, wileńskiego, poznańskiego, kieleckiego i rzeszowskiego.

Powołania z parafii

Krokodyl dla ukochanej