Świebodzin

Konieczne zakończenia
Henry Cloud
Konieczne zakończenia
Choć zakończenia są naturalną częścią naszego życia zawodowego i osobistego, często przeżywamy je z wahaniem, smutkiem, rezygnacją lub żalem. Jednak dr Henry Cloud, doradca, psycholog i autor bestsellerów, postrzega je inaczej. Przekonuje, że nasze życie osobiste i zawodowe może ulec poprawie jedynie w takim stopniu, w jakim postrzegamy zakończenia jako konieczny i ważny krok ku lepszemu. Twierdzi też, że jeśli nie widzimy zakończeń w pozytywnym świetle i nie umiemy ich dobrze przeprowadzać, to „lepsze” nigdy nie nadejdzie, zarówno w obszarze wzrostu zawodowego, jak i w życiu osobistym.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Świebodzin

ks. Zbigniew Nosal (2008-08-01)

Świebodzin, Grodziszcze - (2 km), Ługów - (3 km), Rozłogi - (3 km)

Świebodzin (św. Michała) – 07:00; 08:00 (os. Widok); 09:00; 09:30 (Grodziszcze); 10:30; 12:00; 15:00; 18:00