Szczaniec

Apetyt na życie. Medytacja o zmartwychwstaniu
Michel Rondet
Apetyt na życie. Medytacja o zmartwychwstaniu
Nadzieja na życie nie opuszcza człowieka. "Nie przygotowuję się już na śmierć, ale na zmartwychwstanie" - słowa, które wypowiedziała pewna osoba, stojąca na progu śmierci, natchnęły Michela Rondeta do napisania przewodnika dla ludzi, którzy oczekują zmartwychwstania.

Parafia pw. św. Anny - Szczaniec

ks. Stanisław Pikor SDB (2005-01-08)

Szczaniec, Kupienino - 5,5 km, Myszęcin - 3 km, Myszęcinek - 4 km, Ojerzyce - 4 km, Rzeczyca - 6 km, Wilenko - 2,5 km, Wityń - 6 km

• Szczaniec 58