Sieniawa Lubuska

Życie na pełnej petardzie
Piotr Żyłka, Ks. Jan Kaczkowski
Życie na pełnej petardzie
W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradza źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówi z odwagą i dystansem osoby, która pokonała własny strach. Wzruszające do łez świadectwo człowieka, który wie, że być może nie zostało mu wiele czasu. Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że ma raka. Zanim się o tym dowiedział, wybudował hospicjum w Pucku.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Sieniawa Lubuska

ks. Grzegorz Janusz (1994-08-25)

Sieniawa Lub., Wielowieś - (3 km), Zarzyń - (7 km)

• Sieniawa Lubuska 65
    66-221 Sieniawa Lubuska
  • tel.: 68-341-22-21

Sieniawa Lub. – 9:00, 10:30; Wielowieś – 12:15; Zarzyń – 13:30

Ewa czuje inaczej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.