Cibórz

Jednozadaniowość
Devora Zack
Jednozadaniowość
Ta książka wyjaśnia dokładnie, jak oczyścić i uspokoić umysł, jak ułożyć swój plan i uporządkować otoczenie, aby łagodnie, lecz zdecydowanie poradzić sobie z wymaganiami, jakie stawiają nam ludzie, i zrealizować pomyślnie swoje zadania – jedno po drugim, a przez to być o wiele bardziej produktywnym. Jednozadaniowość jest sekretem do osiągnięcia sukcesu i zdrowia psychicznego.

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Cibórz

ks. Marek Olszański (2003-08-18)

Cibórz, Międzylesie - (1 km), Podła Góra - (5 km), Zawisze - (9 km)

Cibórz
    66-213 Skąpe
  • tel.: 68-341-94-50, 68-341-94-55, 68-341-95-50 (centrala szpitala, wew. 223)

Cibórz – 8:00, 13:00; Międzylesie – 11:00; Zawisze – 10:00; Podła Góra – 17:00 (sobota).

Krokodyl dla ukochanej