Jabłonów

Przebaczenie źródłem uzdrowienia
Bernadette Lemoine
Przebaczenie źródłem uzdrowienia
Codziennie modlimy się słowami, których nauczył nas Jezus: "...i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom". Ale czy naprawdę chcielibyśmy, aby tak właśnie było? Czy naprawdę potrafimy przebaczyć naszym winowajcom? Uczciwie trzeba chyba przyznać, że zdarza się nam, iż przebaczyć jest trudniej niż byśmy chcieli.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Jabłonów

ks. Andrzej Kramer (1999-08-24)

• ul. Zielona 12
    Jabłonów
    68-113 Brzeźnica
  • tel.: 68-377-13-67

Jabłonów – 8:00,12:00

Parafia Jabłonów otrzymała status placówki samodzielnej w 1951 r. Do tego czasu obsługiwana była początkowo przez kapłanów z Żagania, następnie z Brzeźnicy oraz Dzietrzychowic. Od powstania parafii administrujący proboszcz obsługuje jednocześnie parafię Jelenin.

Warto pokochać teściową