Dzietrzychowice

Cuda dzieją się po cichu
Anita Czupryn
Cuda dzieją się po cichu
Czy modlitwa przed obliczem Jasnogórskiej Matki Bożej ma rzeczywiście wyjątkową moc? Czy to właśnie przed tym obrazem zapadały najważniejsze decyzje dla historii Polski? Od ponad 600 lat na Jasną Górę przybywają pielgrzymi po pomoc, nadzieję i otuchę. W trudnych momentach przed obrazem klękali królowie i dowódcy. Jasna Góra - maryjna twierdza, strażniczka polskiej niepodległości, której nie pokonał ani potop szwedzki, ani niemiecka eskadra bombowców, ani nienawiść rosyjskich namiestników.

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela - Dzietrzychowice

ks. Jarosław Paprocki (2014-12-22)

Dzietrzychowice, Dybów, Gorzupia, Gryżyce, Karczówka, Miodnica

Dzietrzychowice