Bożnów

Skarbiec modlitw do Ducha Świętego
Sylwester Szefer
Skarbiec modlitw do Ducha Świętego
W tym modlitewnym skarbcu znajduje się kilkaset modlitw skierowanych do Trzeciej Osoby Trójcy Świętej - Ducha Świętego. Dzięki Duchowi Świętemu „niemożliwe” staje się możliwe. Dzięki Niemu nawraca się morderca, alkoholik przestaje pić, śmiertelnie chory zostaje uzdrowiony, nałogowy palacz rzuca papierosy, błądzący dostrzega światło prawdy, chleb staje się Ciałem, a wino Krwią.

Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny - Bożnów

ks. Jan Ciesielski (2011-08-01)

Bożnów, Chrobrów

Bożnów
    68-100 Żagań
  • tel.: 68-360-66-92

Bożnów – 9:00, 12:00; Chrobrów – 10:30

Pierwsza wzmianka o parafii i kościele poch. z 1296 r. Wtedy to kościół został objęty przez augustiański konwent z Żagania. W XVI w. przejęli go luteranie. Po II wojnie św. teren parafii zamieszkują Polacy przybyli z terenów wschodnich Polski. Do 1972 r. parafia należała do archidiecezji wrocławskiej i była administrowana przez Księży Misjonarzy CM.

Warto pokochać teściową