Żary

Jurodiwi. Święci głupcy
Catherine de Hueck Doherty
Jurodiwi. Święci głupcy
Catherine Doherty, przyjeżdżając do Kanady jako rosyjski uchodźca, przeszczepiła na nowy grunt dziedzictwo rosyjskiego chrześcijaństwa. W książce o tytule zaczerpniętym z jej ojczystego języka - Jurodiwi, święci głupcy - dzieli się z czytelnikami swoją wizją pełnego zawierzenia Chrystusowi.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Żary

ks. Tadeusz Masłowski (2001-08-22)

Św. Brata Alberta, Białostocka, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmska, Dygasińskiego, Findera, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Hutnicza, Kasprzaka, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, J. Krasickiego, Lubelska, Męczenników Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Polna, Rataja, Serbska, Słoneczna, Szarych Szeregów, Szkolna, Średnia, Tunelowa, Witosa (nieparz. 1-51, parz. 2-38), Zamojska, Zapolskiej, Zgorzelecka, Zwycięzców.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (2. niedziela m-ca), 18:00; Dom Sam.Matki - 10:00

Parafia została utworzona wskutek podziału parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

Warto naprawić małżeństwo