Żary

parafia pw. Miłosierdzia Bożego

Drogi krzyżowe dla chorych

Droga cierpienia prowadzi do chwały. Zapewnia nas o tym sam Chrystus. Chrześcijanin jest uczestnikiem cierpień Chrystusowych, a zatem będzie także uczestnikiem Jego chwały niebieskiej. Czyż może być większy i wspanialszy motyw do podjęcia Chrystusowego Krzyża, którego przecież nie szukaliśmy, a który został nam dany.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Żary

ks. Tadeusz Masłowski (2001-08-22)

Św. Brata Alberta, Białostocka, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmska, Dygasińskiego, Findera, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Hutnicza, Kasprzaka, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, J. Krasickiego, Lubelska, Męczenników Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Polna, Rataja, Serbska, Słoneczna, Szarych Szeregów, Szkolna, Średnia, Tunelowa, Witosa (nieparz. 1-51, parz. 2-38), Zamojska, Zapolskiej, Zgorzelecka, Zwycięzców.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (2. niedziela m-ca), 18:00; Dom Sam.Matki - 10:00

Parafia została utworzona wskutek podziału parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

Warto pokochać teściową