Żary

Przewodnik po relacjach rodzinnych
Gary Chapman, Randy Southern
Przewodnik po relacjach rodzinnych
Co się z nami stało? powtarzają mężowie i żony po kilku miesiącach wspólnego życia, które miało być nieprzerwanym pasmem małżeńskiej szczęśliwości. Codzienność - lub to, w jaki sposób ją odbierają - okazała się daleka od wspaniałego, romantycznego i wywołującego uczucie spełnienia stanu, który mieli nadzieję osiągnąć.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Żary

ks. Tadeusz Masłowski (2001-08-22)

Św. Brata Alberta, Białostocka, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmska, Dygasińskiego, Findera, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Hutnicza, Kasprzaka, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, J. Krasickiego, Lubelska, Męczenników Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Polna, Rataja, Serbska, Słoneczna, Szarych Szeregów, Szkolna, Średnia, Tunelowa, Witosa (nieparz. 1-51, parz. 2-38), Zamojska, Zapolskiej, Zgorzelecka, Zwycięzców.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (2. niedziela m-ca), 18:00; Dom Sam.Matki - 10:00

Parafia została utworzona wskutek podziału parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

Warto pokochać teściową