Żary

Elementarz teologii ciała według Jana Pawła II
Paweł Kopycki
Elementarz teologii ciała według Jana Pawła II
Jan Paweł II daje nam klucz do zrozumienia znaczenia naszego ciała, relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną, nadaje nowy sens małżeństwu i podpowiada, jak budować relacje z drugim człowiekiem, aby osiągnąć szczęście.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Żary

ks. Tadeusz Masłowski (2001-08-22)

Św. Brata Alberta, Białostocka, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmska, Dygasińskiego, Findera, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Hutnicza, Kasprzaka, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, J. Krasickiego, Lubelska, Męczenników Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Polna, Rataja, Serbska, Słoneczna, Szarych Szeregów, Szkolna, Średnia, Tunelowa, Witosa (nieparz. 1-51, parz. 2-38), Zamojska, Zapolskiej, Zgorzelecka, Zwycięzców.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (2. niedziela m-ca), 18:00; Dom Sam.Matki - 10:00

Parafia została utworzona wskutek podziału parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

Urzekająca