Żary

W głębi serca rozstrzyga się wszystko
Zenon Choma OCD
W głębi serca rozstrzyga się wszystko
Autor porusza tematykę rachunku sumienia. Pozwala nam odkryć przestrzeń piękna codzienności, którą tworzą cztery postawy: otwartość, poszukiwanie Prawdy, poznanie własnej godności i dobre przeżywanie czasu. Takie podejście do życia usuwa poczucie strachu, buduje zaufanie wobec Boga i własnego wnętrza, wprowadza dyscyplinę pełnego wdzięczności spojrzenia na Stwórcę, bliźniego, siebie i świat.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Żary

ks. Tadeusz Masłowski (2001-08-22)

Św. Brata Alberta, Białostocka, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmska, Dygasińskiego, Findera, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Hutnicza, Kasprzaka, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, J. Krasickiego, Lubelska, Męczenników Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Polna, Rataja, Serbska, Słoneczna, Szarych Szeregów, Szkolna, Średnia, Tunelowa, Witosa (nieparz. 1-51, parz. 2-38), Zamojska, Zapolskiej, Zgorzelecka, Zwycięzców.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (2. niedziela m-ca), 18:00; Dom Sam.Matki - 10:00

Parafia została utworzona wskutek podziału parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

Powołania z parafii

Krokodyl dla ukochanej