Żary

Życie udane czy udawane
Augustyn Pelanowski OSPPE
Życie udane czy udawane
Weźmiesz do ręki tę książkę dlatego, że masz nadzieję w Chrystusie. Bez względu na ciemności Twojego życia, szukasz światła w wyjaśnieniu, które daje Biblia. Szukasz siły, którą daje Chrystus, bo wierzysz, że skoro Jego Ciało zostało podniesione z ruiny Krzyża - a któż by chciał tak umierać! - to jeśli Ty masz udział w Jego Ciele przez Jego Słowo i Jego sakramenty, zmartwychwstaniesz, podniesiesz się z ruiny swojego życia. A nawet Twoje życie będzie jeszcze wspanialsze.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Żary

ks. Stanisław Pojnar (1994-03-25)

Broni Pancernej, Chopina, Czerwonego Krzyża, pl. Inwalidów, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Kurpińskiego, Lotników, 17-go lutego, Moniuszki, Paderewskiego, Przeładunkowa, Strzelców, Szymanowskiego, Wieniawskiego.

Żary (św. Józefa) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:00 (dzieci do I Komunii – druga niedziela miesiąca) 18:00; Żary (MB Różańcowej) – 9:00, 13:00 (dla głuchoniemych).

Powołania z parafii

Urzekająca