Żary

Nowenna Miłosierdzia
św. Teresa od Dzieciątka Jezus, św. Faustyna Kowalska
Nowenna Miłosierdzia
Nowenna Miłosierdzia ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus i św. Faustyną Kowalską. Do książeczki dodawana jest relikwia św. Tereski od Dzieciątka Jezus, obrazek z Jezusem Miłosiernym oraz medalik ze św. Faustyną Kowalską.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Żary

ks. Stanisław Pojnar (1994-03-25)

Broni Pancernej, Chopina, Czerwonego Krzyża, pl. Inwalidów, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Kurpińskiego, Lotników, 17-go lutego, Moniuszki, Paderewskiego, Przeładunkowa, Strzelców, Szymanowskiego, Wieniawskiego.

Żary (św. Józefa) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:00 (dzieci do I Komunii – druga niedziela miesiąca) 18:00; Żary (MB Różańcowej) – 9:00, 13:00 (dla głuchoniemych).

Powołania z parafii

Warto naprawić małżeństwo