Żary

Walcz z rakiem!
Dr Andrea Flemmer
Walcz z rakiem!
Dr Andrea Flemmer, znana biolożka i dietetyczka, zwraca uwagę, że mimo szczególnego charakteru chorób nowotworowych ludzki organizm ma wiele możliwości, aby samodzielnie się przed nimi bronić. Możemy i powinniśmy jednak wspomóc go odpowiednią dietą, aktywnością fizyczną oraz naturalnymi specyfikami i kuracjami. Autorka bynajmniej nie odwodzi chorych od konwencjonalnych metod leczenia raka, proponuje natomiast ich uzupełnienie o sposoby naturalne i zdrowy tryb życia.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Żary

ks. Stanisław Pojnar (1994-03-25)

Broni Pancernej, Chopina, Czerwonego Krzyża, pl. Inwalidów, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Kurpińskiego, Lotników, 17-go lutego, Moniuszki, Paderewskiego, Przeładunkowa, Strzelców, Szymanowskiego, Wieniawskiego.

Żary (św. Józefa) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:00 (dzieci do I Komunii – druga niedziela miesiąca) 18:00; Żary (MB Różańcowej) – 9:00, 13:00 (dla głuchoniemych).

Powołania z parafii

Warto pokochać teściową