Żary

Miłosierdzie Boże. Ostatnia nadzieja świata
o. Livio Fanzaga
Miłosierdzie Boże. Ostatnia nadzieja świata
Objawienia, które miały miejsce współcześnie, mówią o czasie spuszczenia z uwięzi Szatana. Bóg odpowiedział na to zagrożenie, posyła­jąc nam Matkę Miłosierdzia. Dlatego w tych objawieniach, które otrzymywała siostra Faustyna, bardzo interesujące jest stwierdzenie, że Madonna jest w nich obecna jako Matka i doradczyni. Widoczny jest tu dokładny plan Boży: zbliżamy się do czasu próby, który będzie poprzedzony czasem łaski i miłosierdzia.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Żary

ks. Stanisław Pojnar (1994-03-25)

Broni Pancernej, Chopina, Czerwonego Krzyża, pl. Inwalidów, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Kurpińskiego, Lotników, 17-go lutego, Moniuszki, Paderewskiego, Przeładunkowa, Strzelców, Szymanowskiego, Wieniawskiego.

Żary (św. Józefa) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:00 (dzieci do I Komunii – druga niedziela miesiąca) 18:00; Żary (MB Różańcowej) – 9:00, 13:00 (dla głuchoniemych).

Powołania z parafii

Warto naprawić małżeństwo