Żary

Zielonogórskie Kolędowanie

Adhortacje apostolskie Ojca Świętego Jana Pawła II
Adhortacje apostolskie Ojca Świętego Jana Pawła II
Pierwsze pełne wydanie wszystkich adhortacji Jana Pawła II. Jan Paweł II pozostawił Kościołowi piętnaście adhortacji apostolskich, które są obok encyklik najważniejszymi tekstami pontyfikatu. Poruszają one tematy katechezy, rodziny chrześcijańskiej, życia zakonnego, świeckiego i kapłańskiego, posługi biskupów, nawrócenia i pojednania, a także wielkie tematy misyjne i dotyczące życia Kościoła na poszczególnych kontynentach.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Żary

ks. Stanisław Pojnar (1994-03-25)

Broni Pancernej, Chopina, Czerwonego Krzyża, pl. Inwalidów, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Kurpińskiego, Lotników, 17-go lutego, Moniuszki, Paderewskiego, Przeładunkowa, Strzelców, Szymanowskiego, Wieniawskiego.

Żary (św. Józefa) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:00 (dzieci do I Komunii – druga niedziela miesiąca) 18:00; Żary (MB Różańcowej) – 9:00, 13:00 (dla głuchoniemych).

Powołania z parafii

Warto naprawić małżeństwo