Żary

parafia pw. św. Józefa Oblubieńca

Liturgia Godzin Tom IV

Liturgia Godzin to codzienna modlitwa Ludu Bożego, do której stałym zaproszeniem jest księga liturgiczna zawierająca teksty modlitw Godzin kanonicznych. Okres zwykły, tygodnie 18-34.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Żary

ks. Stanisław Pojnar (1994-03-25)

Broni Pancernej, Chopina, Czerwonego Krzyża, pl. Inwalidów, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Kurpińskiego, Lotników, 17-go lutego, Moniuszki, Paderewskiego, Przeładunkowa, Strzelców, Szymanowskiego, Wieniawskiego.

Żary (św. Józefa) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:00 (dzieci do I Komunii – druga niedziela miesiąca) 18:00; Żary (MB Różańcowej) – 9:00, 13:00 (dla głuchoniemych).

Powołania z parafii

Dzikie serce