Żary

Święty Józef. Mistrz, Nauczyciel, Przyjaciel
ks. Mariusz Pohl, Raffaele Mertes
Święty Józef. Mistrz, Nauczyciel, Przyjaciel
Czy św. Józef ma nam jeszcze dzisiaj coś do powiedzenia? Czy w dobie internetu, skomplikowanych technologii, „nowoczesnych” małżeństw i wyemancypowanej młodzieży, Józef z pobożnych obrazów Świętej Rodziny czy kolędowych pamiątek może przynieść nam jakieś ważne i zrozumiałe przesłanie?

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca - Żary

ks. Stanisław Pojnar (1994-03-25)

Broni Pancernej, Chopina, Czerwonego Krzyża, pl. Inwalidów, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Kurpińskiego, Lotników, 17-go lutego, Moniuszki, Paderewskiego, Przeładunkowa, Strzelców, Szymanowskiego, Wieniawskiego.

Żary (św. Józefa) – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:00 (dzieci do I Komunii – druga niedziela miesiąca) 18:00; Żary (MB Różańcowej) – 9:00, 13:00 (dla głuchoniemych).

Powołania z parafii

Warto naprawić małżeństwo