Torzym

Przewodnicy do nieba. Jan Paweł II i Jan XXIII
ks. Leszek Smoliński
Przewodnicy do nieba. Jan Paweł II i Jan XXIII
Niniejsza publikacja prezentuje sylwetki dwóch wielkich papieży. Zestawiając ich historię życia oraz nauczanie, ukazujemy ich duchowe przesłanie. Jan XXIII i Jan Paweł II stali na czele Kościoła w czasach "radykalnych transformacji". Obaj krzewili ideę godności człowieka i postawili sobie za cel walkę o miłosierdzie na świecie, co podkreślił dzień ich kanonizacji - Niedziela Miłosierdzia Bożego.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Torzym

ks. Sławomir Marciniak (2012-08-01)

• Sulęcińska 2
    66-235 Torzym