Torzym

parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Wszystko o Jezusie

Czy wiemy wszystko o Jezusie? Wydawałoby się, że jako Jego wyznawcy powinniśmy mieć dość dobrą wiedzę na Jego temat. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak jest, a Biblia wciąż jest bogatym źródłem informacji. Trzeba tylko umiejętnie ją czytać. Pięknie wydany album za pomocą ciekawostek historycznych, biblijnych i archeologicznych przybliża postać Jezusa i Jego bliskich, pokazuje świat sprzed dwóch tysiącleci, gdzie rodziło się chrześcijaństwo.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Torzym

ks. Sławomir Marciniak (2012-08-01)

• Sulęcińska 2
    66-235 Torzym