Smolno Wielkie

Zdumiewająca potęga wiary
Merlin R. Carothers
Zdumiewająca potęga wiary
Merlin Carothers, autor „Mocy uwielbienia”, książki, która podbiła serca wielu czytelników, zabiera nas w kolejną duchową podróż. Tym razem pokazuje, że Bóg na kartach Biblii składa nam wiele obietnic dotyczących naszego życia wiecznego. Wystarczy tylko uważnie wsłuchać się w Jego słowa. Tam znajdziemy odpowiedź na pytanie o niebo i nasze zbawienie.

Parafia pw. Chrystusa Króla - Smolno Wielkie

ks. Sławomir Kukla (2003-10-07)

Smolno Wielkie, Ostrzyce - (4 km), Podlegórz - (11 km), Radowice - (9 km), Smolno Małe - (3 km)

WIELKIE – 9:00, 13:00; OSTRZYCE – 12:00; PODLEGÓRZ – 10:30

Po II wojnie światowej teren obecnej parafii został zamieszkany przez ludność polską, pochodzenia wschodniego. Początkowo Smolno Wielkie było filią parafii Klenica.

Warto być ojcem