Smolno Wielkie

Sekret współczucia
Wojciech Jędrzejewski OP
Sekret współczucia
To książka o wrażliwości serca i zdolności działania w obliczu cudzej krzywdy, biedy i cierpienia.O. Jędrzejewski zachęca do pochylenia się ze współczuciem nad sobą, nad tym, co rodzi w nas, często głęboko skrywany, smutek i lęk i zaprasza do otwarcia się na miłość naszego Boga.

Parafia pw. Chrystusa Króla - Smolno Wielkie

ks. Sławomir Kukla (2003-10-07)

Smolno Wielkie, Ostrzyce - (4 km), Podlegórz - (11 km), Radowice - (9 km), Smolno Małe - (3 km)

WIELKIE – 9:00, 13:00; OSTRZYCE – 12:00; PODLEGÓRZ – 10:30

Po II wojnie światowej teren obecnej parafii został zamieszkany przez ludność polską, pochodzenia wschodniego. Początkowo Smolno Wielkie było filią parafii Klenica.

Powołania z parafii

Warto naprawić małżeństwo