Smolno Wielkie

Bogaty Katolik
Ks. Wojciech Węgrzyniak
Bogaty Katolik
Biblia mówi wiele o bogaceniu się, dobrach materialnych i pieniądzach. Z jednej strony wychwala bogactwo, drugiej nie boi się mówić o niebezpieczeństwie pieniądza. Bogu zależy na dobru swoich dzieci, a skoro Mu na tym zależy, to będzie zawsze mówił całą prawdę z całą miłością! Posłuchaj prawdy o pieniądzach!

Parafia pw. Chrystusa Króla - Smolno Wielkie

ks. Sławomir Kukla (2003-10-07)

Smolno Wielkie, Ostrzyce - (4 km), Podlegórz - (11 km), Radowice - (9 km), Smolno Małe - (3 km)

WIELKIE – 9:00, 13:00; OSTRZYCE – 12:00; PODLEGÓRZ – 10:30

Po II wojnie światowej teren obecnej parafii został zamieszkany przez ludność polską, pochodzenia wschodniego. Początkowo Smolno Wielkie było filią parafii Klenica.

Powołania z parafii

Ewa czuje inaczej