Cigacice

parafia pw. św. Michała

Starszy brat

Z książki dowiesz się jak niesamowita przygoda ukryta jest w sercu każdego młodego człowieka i jak można mu w niej towarzyszyć. Przeczytasz o tym, jak ofiarować swoje serce drugiemu, otrzymując przy tym jeszcze więcej. Jeśli jesteś rodzicem, nauczycielem, księdzem, animatorem; jeśli masz młodsze rodzeństwo albo zajmujesz się pracą z młodymi ludźmi, to usiądź wygodnie, bo nowa przygoda właśnie się rozpoczyna.

Parafia pw. św. Michała - Cigacice

ks. Jerzy Filipkowski (2010-08-02)

Cigacice, Górzykowo - (1 km), Leśna Góra - (1 km), Małe Górki - (1 km), Nowy Świat - (3 km)

• Szkolny 12
    66-131 Cigacice
  • tel.: 68-385-12-32

Parafia powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie. Mieszkańcy parafii pochodzą z różnych regionów Polski, przeważnie z ziem kresowych i Wielkopolski.