Bojadła

Spostrzegać Go pośród miasta
ks. Roman Rogowski
Spostrzegać Go pośród miasta
Jeżeli Jezus obchodził miasta i wioski, jeżeli nauczał w synagogach i pośród tłumów, jeśli potem jako Zmartwychwstały szedł razem drogą do Emaus i jeżeli w końcu zapewniał, że jest z nami „przez wszystkie dni aż do skończenia świata” (MT 28, 20), to Jego uczeń, chrześcijanin, spostrzega Go i spotyka się z Nim nie tylko w świątyni i w klasztorze, nie tylko na pustkowiu i w samotności, ale także w mieście i pośród miasta, w tłumie i w zgiełku, na ulicy i na placu. O tym jest ta książka.

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Bojadła

ks. Stanisław Szura (2013-08-01)

Bojadła, Bełcze - (4 km), Kardno - (1 km), Młynkowo - (6 km), Pólko - (2 km), Przewóz - (6 km), Pyrnik - (4 km), Sosnówka - (2 km), Wirówek - (1 km)

• Kościelna 37