Wielisławice

parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Biblia Tysiąclecia - Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu ze zdjęciami z Ziemi Świętej

Biblia Tysiąclecia to najpopularniejsze narodowe wydanie Pisma Świętego. Zawiera jedyny polski tekst Pisma Świętego, zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencję Episkopatu Polski, przystępne komentarze - przypisy, mapy oraz podręczny słownik biblijny. Dodatkowymi walorami jest czytelna duża czcionka i format publikacji (B5).

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Wielisławice

ks. Andrzej Roszak (2012-08-01)

Wielisławice
    66-500 Strzelce Krajeńskie