Wielisławice

parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Jak zbudować dom tętniący życiem, jak stać się bohaterem dla swoich dzieci i sprawić by ona oszalała z radości?
Jacek Pulikowski
Audiobook „Jak zbudować dom tętniący życiem, stać się bohaterem swoich dzieci i sprawić by ona oszalała ze szczęścia” pomaga mężczyznom, obecnym i przyszłym ojcom, którzy chcą zadbać o swoją rodzinę i swoje własne szczęście. Posłuchaj skłaniających do myślenia treści opartych o liczne badania naukowe oraz konkretnych wskazówek jak zadbać o Twoją najważniejszą firmę - rodzinę.

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Wielisławice

ks. Andrzej Roszak (2012-08-01)

Wielisławice
    66-500 Strzelce Krajeńskie