Strzelce Krajeńskie

Jego miłość Cię uleczy
Dominik Chmielewski SDB
Jego miłość Cię uleczy
Niniejsza książka ks. Dominika Chmielewskiego jest porywającym studium na temat tożsamości chrześcijan, umiłowanych dzieci Boga, oraz wściekłych ataków szatana, aby skraść i zniszczyć naszą tożsamość synów i córek Boga. W swojej książce autor daje proste odpowiedzi na wiele dylematów, jakie targają sumieniami współczesnych katolików, żyjących w świecie coraz bardziej przypominającym bezładne pustkowie, o którym na samym początku mówi Księga Rodzaju.

Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu - Strzelce Krajeńskie

ks. Jacek Makowiecki (2011-08-01)

Rezydenci

• Kard. St. Wyszyńskiego 2
    66-500 Strzelce Krajeńskie
  • tel.: 95-763-21-60

STRZELCE KRAJ. – św. Franciszka z Asyżu 7:00; MB Różańcowej 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00; GARDZKO – 10:30; LICHEŃ – 12:00; DŁUGIE – 12:00 - II niedziela, 10:00 - wakacje; SŁAWNO – 9:00

Powołania z parafii

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.