Strzelce Krajeńskie

parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Zielonogórskie Kolędowanie

Święty Jan Paweł II - Skuteczni święci

Święty Jan Paweł II - Z pewnością znasz Świętego Jana Pawła II, naszego papieża, być może osobiście. Może nawet będąc świadkiem życia i cudów Ojca Świętego, jakie działy się za jego wstawiennictwem, wołałeś razem z wiernymi na placu św. Piotra: „Santo subito” (natychmiast święty). Przypomnij sobie, kim był ten apostoł miłości miłosiernej, patron rodzin.

Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu - Strzelce Krajeńskie

ks. Jacek Makowiecki (2011-08-01)

Rezydenci

• Kard. St. Wyszyńskiego 2
    66-500 Strzelce Krajeńskie
  • tel.: 95-763-21-60

STRZELCE KRAJ. – św. Franciszka z Asyżu 7:00; MB Różańcowej 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00; GARDZKO – 10:30; LICHEŃ – 12:00; DŁUGIE – 12:00 - II niedziela, 10:00 - wakacje; SŁAWNO – 9:00

Powołania z parafii

Warto pokochać teściową

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.