Strzelce Krajeńskie

parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Księgarnia Izajasz

U źródeł duchowości karmelitańskiej

Książka wychodzi naprzeciw tym czytelnikom, którzy pragną wejść w krąg duchowości karmelitańskiej lub ją pogłębić. W popularny sposób przybliża najważniejsze osoby, pisma i wydarzenia, na których – niczym na ponadczasowych filarach – wznosi się Karmel terezjański, jedna z najpiękniejszych duchowych tradycji Kościoła.

Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu - Strzelce Krajeńskie

ks. Jacek Makowiecki (2011-08-01)

Rezydenci

• Kard. St. Wyszyńskiego 2