Strzelce Krajeńskie

Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania
Grzegorz Szaffer
Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania
Nie jest to książka o objawach nerwicowych, chociaż zawiera ich wyczerpującą listę. Nie jest to również książka o tym jak porażające są doznania panicznego lęku, chociaż zawiera sugestywne opisy takich przeżyć. Jest to opowieść o tym jak pozbyć się ciągłego niepokoju i zostawić nerwicowy koszmar za sobą. Jak wrócić do normalnego, radosnego życia. Bez ciągłego napięcia, bez ciągłego wyczekiwania na kolejny atak paniki, bez depersonalizacji. I bez nawrotów.

Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu - Strzelce Krajeńskie

ks. Jacek Makowiecki (2011-08-01)

Rezydenci

• Kard. St. Wyszyńskiego 2
    66-500 Strzelce Krajeńskie
  • tel.: 95-763-21-60

STRZELCE KRAJ. – św. Franciszka z Asyżu 7:00; MB Różańcowej 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00; GARDZKO – 10:30; LICHEŃ – 12:00; DŁUGIE – 12:00 - II niedziela, 10:00 - wakacje; SŁAWNO – 9:00

Powołania z parafii

Ewa czuje inaczej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.