Śmieszkowo

parafia pw. św. Andrzeja Apostoła

Dzięki Bogu jestem zakonnicą!
Małgorzata Terlikowska
Dzięki Bogu jestem zakonnicą!
Teresa Pawlak, albertynka, jeździ na Przystanek Jezus na Woodstocku i z więźniami śpiewa piosenki Dżemu. Iwona Szwajca, klaryska, najszczęśliwsza jest za klauzurą. Justyna Papież, służebniczka dębicka, towarzyszy alkoholikom i codziennie modli się za uzależnionych. Maksymiliana Kamińska, misjonarka Chrystusa Króla, jako dwunastolatka złożyła uroczyste przyrzeczenie, że nigdy nie pójdzie do zakonu. Tymoteusza Agnieszka Gil, dominikanka, w zakonie została specjalistką od PR, księgową i pedagogiem specjalnym.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Śmieszkowo

ks. Henryk Pastuszka (2005-08-01)

Śmieszkowo
    67-410 Sława Śląska
  • tel.: 68-356-62-81

ŚMIESZKOWO – 8:00, 11:00; ŁUPICA – 9:30; POTRZEBOWO – 12:30

Ewa czuje inaczej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.