Kowalów

Słownik symboliki biblijnej
Leland Ryken, James C. Wilhoit, Tremper Longman III
Słownik symboliki biblijnej
Słownik symboliki biblijnej to dzieło prawdziwie monumentalne, rezultat ścisłej i doskonale skoordynowanej współpracy kilkudziesięciu wybitnych biblistów i literaturoznawców z różnych stron świata.

Parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła - Kowalów

ks. Andrzej Gwóźdź (2011-12-17)

• Radowska 20
    69-114 Kowalów
  • tel.: 95-759-93-12

KOWALÓW – 8:00, 12:00; SERBÓW – 9:15 ; ŚWINIARY – 10:30; STARKÓW – 19:00 - sobota; SUŁÓW – 18:00 - sobota

Pierwsza wzmianka o parafii i kościele istnieje z 1360 r. Po roku 1945 miejscowość Kowalów należała do parafii Rzepin. Erekcji parafii dokonał bp Wilhelm Pluta. Powstała z podziału parafii w Rzepinie, Ośnie Lubuskim i Laskach Lubuskich. Przy erekcji nadano parafii tytuł p.w. Ducha Świętego, a kościół parafialny zachował swój dawny tytuł. Zmiany tytułu kościoła dokonał bp Józef Michalik w 1989 r.

Warto naprawić małżeństwo