Przyborów

parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej

Opaska z modlitwą Jezusową

W jaki sposób osiągnąć taką zażyłość z Bogiem. Pytanie staje się tym ważniejsze, im bardziej nasze codzienne modlitwy przypominają „klepanie” martwych formułek. W jaki sposób sprawić, aby stare drzewo na nowo zakwitło? Starożytni mnisi widzieli drogę do takiej modlitwy w praktyce przyzywania Imienia Jezus – modlitwie Jezusowej.

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Przyborów

Przyborów - 1184, Stany - 256 (10 km)

• Nowosolska 35
    67-111 Przyborów
  • tel.: 68-388-16-66

PRZYBORÓW – 8:00, 12:00; STANY – 10:00

Erekcji parafii dokonał bp Wilhelm Pluta. Powstała z wydzielenia z parafii św. Antoniego w Nowej Soli miejscowości po prawej stronie Odry. Nowo utworzona parafia otrzymała nowy kościół zbudowany przez mieszkańców Przyborowa dzięki wydatnej pomocy OO. Kapucynów z Nowej Soli.

Seks jakiego nie znacie