Nowa Sól

Zabawa, nauka, rozwój
Ken Canfield
Zabawa, nauka, rozwój
Być tatą, to coś więcej niż naprawić dziecku zepsutą zabawkę, zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny i bywać w domu od czasu do czasu. Być tatą to stać się przyjacielem dziecka i jego przewodnikiem. To wprowadzić dziecko w świat niezwykłej przygody i odkryć przed nim tajemnice, których nie zna mama.

Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika - Nowa Sól

ks. Józef Kocoł (1984-12-17)

Rezydenci

Nowa Sól - 16130: Ulice: Asnyka, Broniewskiego, Brzechwy, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Chopina, Długa, Długosza, Dygasińskiego, Gałczyńskiego, Grottgera, Jagienki, Kaczkowskiego, Kasprowicza, Kilińskiego, Kmicica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Korczaka, Kosmonautów, Kossaka, Krasińskiego, Krótka, Kruczkowskiego, Lelewela, Lotników, 1-go Maja (od nr 5), Makuszyńskiego, Matejki, Mickiewicza, Narutowicza, Norwida, Orzeszkowej, Os. Armii Krajowej, Os. XXX-lecia, Os. Konstytucji 3-go Maja, Pasieczna, Reymonta, Połanieckich, Przyszłości, Rydla, Saperów, Siemiradzkiego, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Skrzetuskiego, Słowackiego, Solskiego, Staffa, Stasia i Nel, Staszica (od nr 3), Struga, Szafera, Szymanowskiego, Tetmajera, Tuwima, Wierzyńskiego, Wojska Polskiego (od nr 36), Wołodyjowskiego, Kard. St. Wyszyńskiego, Zagłoby. Ciepielów - 181 (5 km)

NOWA SÓL – 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 18:30; NOWA SÓL – kaplica szpitalna 7:00

Parafia powstała z podziału parafii św. Michała Arch. w Nowej Soli. Początkowo wierni gromadzili się na liturgii w małej kaplicy, mieszczącej się w Domu Katechetycznym. Od grudnia 1983 r. rozpoczęto organizować już samodzielne duszpasterstwo, w ścisłej jednak współpracy z parafią św. Michała Archanioła.

Powołania z parafii

Warto być ojcem