Nowa Sól

Dotknij Boga
Patryk Świątek
Dotknij Boga
Być może nigdy o nich nie słyszałeś. Nic dziwnego – celowo ukryli się przed światem. To, co robią, nie jest na pokaz. Gdy ich znajomi pną się po szczeblach kariery, oni szorują podłogi. Gdy świat wielbi sukces i bogactwo, ich pociąga to, co wzgardzone i niepozorne. Gdy wokół szaleje konsumpcja, oni żebrzą o chleb i mieszkają z bezdomnymi. Poznaj wspólnoty Kościoła, o których nie usłyszysz w mediach. To jasne punkty ma mapie Polski. Ludzie, którzy je tworzą, łamią stereotypy.

Parafia pw. św. Antoniego - Nowa Sól

ks. Grzegorz Marszałkowski OFMCap (2010-07-01)

Nowa Sól - 12500: Ulice: Św. Barbary, Bohaterów Getta, Brzozowa, Ceglana, Dąbrowskiego, Drzewna, Drzymały, Gdyńska, Głowackiego, Harcerska, Hutnicza, Jaracza, Kasprzaka, Kaszubska, Kołłątaja, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krzywa, 22 Lipca, 1-go Maja (1, 2-6), Miarki, Młynarska, Os. Kopernika, Os. Paderewskiego, Os. Spółdzielcze, Parafialna, Parkowa, Piastowska, Piłsudskiego, Podwale, Reja, Sienna, Sikorskiego, Skargi, Słoneczna, pl. Solny (2, 2a), Szarych Szeregów, Szkolna, Traugutta, Wandy, Wesoła, Witosa (nieparz.), Wojska Polskiego (parz. 2-34), Wyspiańskiego, Zielona, Żeromskiego, Żwirki i Wigury (1, 3)

NOWA SÓL – św. Antoniego 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, św. Barbary 9:00, 11:00, 16:00, 19:30