Nowa Sól

Dlaczego nie warto zamieszkać razem przed ślubem
Jacek Pulikowski
Dlaczego nie warto zamieszkać razem przed ślubem
Płyta DVD z zarejestrowanym materiałem video podczas spotkania autorskiego i promocji książki „Razem czy osobno?” w czasie XVII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie.

Parafia pw. św. Antoniego - Nowa Sól

ks. Grzegorz Marszałkowski OFMCap (2010-07-01)

Nowa Sól - 12500: Ulice: Św. Barbary, Bohaterów Getta, Brzozowa, Ceglana, Dąbrowskiego, Drzewna, Drzymały, Gdyńska, Głowackiego, Harcerska, Hutnicza, Jaracza, Kasprzaka, Kaszubska, Kołłątaja, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krzywa, 22 Lipca, 1-go Maja (1, 2-6), Miarki, Młynarska, Os. Kopernika, Os. Paderewskiego, Os. Spółdzielcze, Parafialna, Parkowa, Piastowska, Piłsudskiego, Podwale, Reja, Sienna, Sikorskiego, Skargi, Słoneczna, pl. Solny (2, 2a), Szarych Szeregów, Szkolna, Traugutta, Wandy, Wesoła, Witosa (nieparz.), Wojska Polskiego (parz. 2-34), Wyspiańskiego, Zielona, Żeromskiego, Żwirki i Wigury (1, 3)

NOWA SÓL – św. Antoniego 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, św. Barbary 9:00, 11:00, 16:00, 19:30