Ługi

Małżeństwo w separacji
Gary Chapman
Małżeństwo w separacji
Separacja to nie wyrok śmierci, choć na pewno jest to ciemna dolina (Ps 23,4). Jest to przeżycie tak bliskie umieraniu, że możemy w tym czasie doświadczać tego samego poczucia straty i żałoby jak ktoś, komu śmierć zabrała ukochaną osobę. Cień śmierci to jednak nie to samo co śmierć. Separacja może okazać się doliną odnowy, a odczuwany przez ciebie ból może, niczym bóle porodowe, prowadzić do odrodzenia twojego małżeństwa.

Parafia pw. św. Wawrzyńca - Ługi

ks. Ireneusz Mastej (2014-08-01)

Ługi, Barcikowice Duże - (8 km), Barcikowice Małe - (9 km), Czasław - (2 km), Książ Śląski - (10 km), Marzęcin - (6 km), Sucha - (5 km), Zatonie - (6 km)

Ługi
    67-106 Otyń
  • tel.: 068-388-76-94

ŁUGI – 13:00; KSIĄŻ ŚLĄSKI – 10:00; SUCHA – 8:30; ZATONIE – 11:30

Ewa czuje inaczej

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.