Trzebiel

Małżeństwo o jakim marzysz
Gary Chapman
Małżeństwo o jakim marzysz
Niezależnie od tego, czy jesteście nowożeńcami, rozpoczynającymi dopiero nowy etap życia jako mąż i żona, czy też weteranami, mającymi już za sobą wiele wyzwań, powinniście zdawać sobie jasno sprawę, że tak naprawdę jedynym celem małżeństwa jest osiągnięcie prawdziwej jedności we wszystkich dziedzinach życia. Bez osiągnięcia tego celu nie ma szansy, aby małżeństwo mogło być udane. Jak tego dokonać na dowolnym etapie waszego życia małżeńskiego? O tym właśnie mówi znakomita książka Gary'ego Chapmana.

Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski - Trzebiel

ks. Andrzej Szkwarek (2007-08-01)

Trzebiel, Bukówka - (3 km), Jagłowice - (3 km), Kałki Dolne - (5 km), Kałki Górne - (1 km), Kamienica - (2 km), Królów - (2 km), Olszyna - (5 km), Siedlec - (4 km)

• Żarska 26
    68-212 Trzebiel
  • tel.: 68-375-50-58

TRZEBIEL – 9:00, 11:00, 12:30

Istnienie pierwszych kościołów w Trzebielu datuje się na średniowiecze, z tych czasów pochodzą ruiny kościoła, którego wnętrze w XVI w. zostało podzielone na dwie części - katolicką i protestancką. W czasach późniejszych podział ten przybrał charakter narodowy (część łużycka i niemiecka), istniał on aż do XX w. Parafia w Trzebielu została wydzielona z parafii w Tuplicach. Od 1964 r. istnieje jako samodzielny wikariat.

Warto być ojcem