Trzebiel

Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi
Walt Larimore, Barb Larimore
Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi
Chociaż twierdzi się, że mężczyźni i kobiety się nie różnią, to pary wiedzą – on i ona tworzą odmienne światy. "Jej mózg, jego mózg" pokazuje te zaprojektowane przez Boga różnice. Jeśli się je zrozumie i zaakceptuje – małżeństwo stanie się silniejsze i szczęśliwsze.

Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski - Trzebiel

ks. Andrzej Szkwarek (2007-08-01)

Trzebiel, Bukówka - (3 km), Jagłowice - (3 km), Kałki Dolne - (5 km), Kałki Górne - (1 km), Kamienica - (2 km), Królów - (2 km), Olszyna - (5 km), Siedlec - (4 km)

• Żarska 26
    68-212 Trzebiel
  • tel.: 68-375-50-58

TRZEBIEL – 9:00, 11:00, 12:30

Istnienie pierwszych kościołów w Trzebielu datuje się na średniowiecze, z tych czasów pochodzą ruiny kościoła, którego wnętrze w XVI w. zostało podzielone na dwie części - katolicką i protestancką. W czasach późniejszych podział ten przybrał charakter narodowy (część łużycka i niemiecka), istniał on aż do XX w. Parafia w Trzebielu została wydzielona z parafii w Tuplicach. Od 1964 r. istnieje jako samodzielny wikariat.

Krokodyl dla ukochanej