Grotów

Karolek
Beata Kreska-Romańczuk
Karolek
Książka „Karolek” jest oparta na autentycznej historii polskiej rodziny mieszkającej we Włoszech. Ma ciekawą konstrukcję narracyjną i dostarczy Ci wielu emocji. Możesz dzięki niej odpowiedzieć sobie na pytanie, czy życie ma sens i w czym tak naprawdę go odnajdziesz. W opowiadaniu zawarta jest relacja z walki małego Karolka i jego mamy z chorobą nowotworową.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Grotów

ks. Piotr Nowicki (2006-08-01)

Grotów, Bogumiłów - (11 km), Chudzowice - (12 km), Jędrzychowice - (5 km), Jędrzychowiczki - (8 km), Janików - (12 km), Strzeszowice - (12 km), Rościce - (7 km), Rusocice - (15 km)

Grotów
    68-213 Lipinki Łużyckie
  • tel.: 068-375-20-97

GROTÓW – 12:00; BOGUMIŁÓW – 10:30; STRZESZOWICE – 8:45

Po wojnie Grotów był filią Lipinek Łużyckich. Erekcja parafii odbyła się 15.07.1958 r. Do 1972 r. parafia ta należała do diecezji wrocławskiej.

Krokodyl dla ukochanej