Wicina

Milczenie. Doświadczenie ciszy Boga
Catherine de Hueck Doherty
Milczenie. Doświadczenie ciszy Boga
Opierając się na własnym, bogatym doświadczeniu duchowym, Catherine Doherty oddziela milczenie od samotności, pokazując, że możliwe jest zachowanie wewnętrznej ciszy i równocześnie otwarcie drzwi dla wszystkich potrzebujących naszej pomocy.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Wicina

ks. Jan Krawczyk (2007-08-01)

Wicina, Bieszków - (2 km), Guzów - (2 km), Rostoki - (1,5 km), Stara Woda Duża - (12 km), Stara Woda Mała - (13 km), Tuchola Duża - (12 km), Tuchola Mała - (10 km), Zabłocie - (5 km)

Wicina
    68-320 Jasień Żarski
  • tel.: 68-371-04-78

WICINA – 13:00; TUCHOLA ŻARSKA – 11:30; ZABŁOCIE – 10:00; BIESZKÓW – 8:30; STARA WODA – 16:00

Parafia Wicina w latach powojennych była filią parafii w Jasieniu. Przez 13 lat Wicinę obsługiwał wikariusz parafii Jasień. W roku 1964 r. został mianowany jej proboszczem.

Powołania z parafii

Warto być ojcem