Górzyn

Szczęśliwe małżeństwo
Betsy Kerekes, Jennifer Roback Morse
Szczęśliwe małżeństwo
Ta książka to inspirujący poradnik, pokazujący, co zrobić, aby zbudować szczęśliwe małżeństwo. Autorki w bezpośredni i dowcipny sposób przypominają o sprawach dobrze nam znanych, o których wciąż jednak zapominamy w codziennym życiu. Dostarczają prostych narzędzi, takich jak gesty, słowa, drobne czynności, dzięki którym wzajemna relacja małżonków, a także ich relacja z Bogiem, będzie się rozwijać z każdym dniem.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Górzyn

ks. Leszek Białuga (2002-08-06)

Górzyn, Chocicz (5 km), Chocimek (8 km), Dąbrowa (5 km), Gozdno (1 km), Grabków (3 km), Janowice (7 km), Kałek (7 km), Lutol (3 km), Malwice (5 km), Mokra (10 km), Osiek (5 km), Tymienice (8 km)

GÓRZYN – 8:30, 13:00; CHOCICZ – 10:00; LUTOL – 11:30; OSIEK – 18:00 - sobota; CHOCIMEK – 15:30 - I niedz.

Warto być ojcem