Radnica

Nie bój się, wierz tylko
Józef Witko OFM
Nie bój się, wierz tylko
Myślą przewodnią książki stają się słowa Jezusa wypowiedziane do Jaira, przełożonego synagogi, którego córka zachorowała i zmarła: „Nie bój się, wierz tylko, a twoja córka będzie ocalona”. Książka składa się z trzech części: rozważań, modlitw o uzdrowienie i uwolnienie oraz świadectw ludzi o działaniu Ducha Świętego w ich życiu.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej - Radnica

ks. Jerzy Krauze (2011-08-01)

Radnica, Będów - (7 km), Sycowice - (8 km), Szklarka Radnicka - ( 4 km)

Radnica
    66-600 Krosno Odrzańskie
  • tel.: 68-383-15-27

RADNICA – 18:00 - sobota, 12:30; BĘDÓW – 9:30; SYCOWICE – 11:00; SZKLARKA RADNICKA – 8:00

Radnica wraz z okolicznymi wioskami należała początkowo do parafii w Nietkowicach. Z dniem 22.11.1970 r. wikariuszem samodzielnym w Radnicy został mianowany ks. J. Mizera. Rok później następuje erekcja parafii. W latach 1973-74 zaadoptowano budynek gospodarczy, który po gruntownym remoncie pośw. w czasie wizytacji kanonicznej w 1977 r. W tym samym roku rozpoczęto remont kaplicy parafialnej w Radnicy.

Warto być ojcem